facebook instagram

0

Акції, знижки, розпродаж

 

Повсякденне взуття та різноманітні аксесуари купуються жінками досить часто. Якщо порахувати, скільки грошей іде на рік на сезонне взуття і сумки, то вийде дуже значна сума. З цієї причини більшість жінок витрачають багато часу на пошуки акцій і розпродажів, намагаючись при цьому отримати товар високої якості. Після закінчення сезону багато офлайн магазинів пропонує покупцям величезні знижки, отримати які в розпал сезону просто не реально.

Інтернет-магазин LaVostra відрізняється тим, що проводить акції і розпродажі регулярно - як тільки в нашому асортименті з'являються нові моделі. Таким чином, у нас можна купити жіноче взуття, сумки або аксесуари зі знижками на протязі всього року.

Взуття, ціна якого була знижена, має таку ж високу якість, як і моделі без знижки, але може бути представлено не у всіх розмірах. Як правило, взуття по акції розкуповується дуже швидко, тому важливо встигнути на початок розпродажу. Наші постійні покупці виходять із ситуації дуже просто - сайт LaVostra доданий в закладки, завдяки чому вони одними з перших відгукуються на спеціальні пропозиції.

Інтернет-магазин ЛаВостра регулярно пропонує клієнтам акції, які проводяться з кількох причин:

  • надходження нових моделей;
  • зміна сезону;
  • розпродаж останніх розмірів;
  • реалізація надлишків товару.

Купуючи жіноче взуття та аксесуари зі знижкою, ви маєте можливість недорого придбати кілька одиниць товару замість одного. При цьому можна бути впевненим в їх високій якості - вироби з браком або ті, що втратили товарний вигляд, в продаж не надходять.

Купуючи взуття та аксесуари за акціями, ви економите не тільки гроші, але і час. Зрозуміла і проста навігація сайту lavostra допоможе зробити вибір в лічені хвилини. Наші менеджери оперативно обробляють заявки і відправляють товар без зволікання в усі міста України.

У разі необхідності можете розраховувати на отримання кваліфікованої допомоги наших співробітників у виборі моделей або оперативному відповіді на питання. Ми сподіваємося, що ви залишитеся задоволені нашою співпрацею і в майбутньому станете нашим постійним клієнтом.

Інтернет-магазин жіночого взуття та аксесуарів LaVostra -  широкий асортимент продукції відмінної якості за доступною ціною.

Графік роботи

вівторок - неділя:

10.00 - 20.00

Понеділок:

вихідний

Наші контакти

Україна, м. Хмельницький 

ТЦ Квартал, Кам'янецька 17

+38 (098) 948-71-72 (Viber)

+38 (095) 922-73-83

Ми в мережі:  facebookinstagram

©2023, La Vostra. All rights reserved. Designed by GoodWebStudio. Development - «Webhit»