facebook instagram

0

Оплата та доставка

ДОСТАВКА

Вартість доставки не входить у вартість замовлення.

Доставкою наших товарів займається Нова Пошта і суто територією України.

 • Оплата за доставку проводиться при отриманні товару у відділенні та за тарифами НП.   
 • Ми відсилаємо замовлення на наступний день після повної оплати покупки або авансу у випадку післяплати.
 • Всі товари перед упакуванням менеджер особисто перевіряє на якість, тому гарантуємо, що всі обновки будуть в ідеальному стані, без дефектів.
 • Посилка зберігається на Новій Пошті лише 4 робочих дні, після чого повертається до інтернет-магазину. Велике прохання забирати замовлення вчасно.  
 • При отриманні посилки перевірте, будь ласка, її вартість, вагу та об’єм згідно тарифів НП, щоб всі дані були оформлені коректно реальному об’єму замовлення.

ОПЛАТА : Увага, на час воєнного стану, працюємо тільки по повній оплаті. Вибачаємось за тимчасові незручності, 2 варіант оплати не працює.

1 варіант – повна передплата:

Ви оплачуєте 100% вартості покупки зручним для вас способом:

 • На наш розрахунковий рахунок;
 • Через моментальну оплату LiqPay;
 • На рахунок в ПриватБанку.

 

2 варіант – післяплата (наложний платіж):

Ви надсилаєте 100 грн авансу на наші реквізити, а решту суми доплачуєте при отриманні у відділенні Нової Пошти.

Якщо клієнт раптом не забере замовлення, то ці гроші компенсують наші послуги з упакування та доставки посилки туди й назад.

Якщо доставка та пакування вийдуть дешевше 100 грн, то ми повернемо вам різницю на карту, з урахуванням комісії банку.

Повернення цих коштів відбувається протягом 2-3 днів з моменту отримання нами посилки.

Також Нова Пошта бере відсоток за пересилання грошей, зважайте на це, будь ласка.  

Вартість накладеного платежу уточнюйте на Новій Пошті.

Вага посилки розраховується на складі Нової Пошти та розраховується за власними тарифами кур'єрської служби. 

 

ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН

Проводиться згідно з чинним законодавством та законом України «Про захист прав споживачів» та за рахунок клієнта:

 • Протягом 14 днів після отримання товару у відділенні Нової Пошти.
 • Товар має бути в оригінальному упакуванні та з бірками.
 • Товар не втратив товарного вигляду та не має жодних ознак користування чи носіння.

Після того як ви надіслали нам товар назад, ми перевіряємо його на неушкодженість.

Якщо все в порядку, то ми повертаємо вам гроші на картку, з урахуванням комісії банку, протягом 2-3 днів після отримання нами товару.  

Просимо перед відправленням повернення повідомити нам про це через смс чи вайбер.

Якщо ви хочете обміняти на інший розмір, зателефонуйте, будь ласка, до менеджера. Він уточнить всі деталі та наявність потрібного розміру чи моделі.


Увага! Вказуйте, будь ласка, вартість товару в накладних документах НП таку саму, як і реальна ціна. Це допоможе нам уникнути фінансових непорозумінь у випадку втрати чи пошкодження посилки.

 

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Галочка при замовленні – Оформлюючи замовлення я погоджуюся з обробкою та зберіганням моїх персональних даних та з правилами роботи магазина Lavostra

Ми захищаємо вашу конфіденційність, але для більш якісного обслуговування можемо передавати ваші персональні дані кур’єрським службам та маркетинговим компаніям.

 

 

 • Повна версія:
 • ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
 1. Залишаючи на сайті інтернет-магазину https://lavostra.com.ua свої дані, Клієнт дає згоду на збір і використання певної інформації про нього відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» і політики Адміністрації сайту про захист персональних даних.

 

 1. Крім того, Клієнт дає згоду Адміністрації сайту на збір, використання, передавання, обробку та підтримку інформації, пов’язаної із персональними даними Клієнта задля  надання відповідних послуг з продажи та доставки товару.

 

 1. Адміністрація сайту зобов’язується здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку Клієнт надає добровільно у випадку, коли інформація потрібна для надання йому послуг.

 

 1. Адміністрація сайту lavostra.com.ua збирає основні персональні дані, такі як: ім’я, прізвище, номер телефону, місто, адресу доставки та електронну адресу. Також сюди відносяться вторинні (технічні) дані – файли cookies, інформація про з’єднання і системна  інформація.

 

 1. Розкриття персональних даних Клієнта проводиться при замовленні товарів в інтернет-магазині lavostra.com.ua. Інтернет-магазин lavostra.com.ua має права передавати персональні дані кур'єрським службам, організаціям поштового зв'язку, операторам електрозв'язку, маркетинговим компаніям винятково задля виконання замовлення Клієнта, оформленого на сайті інтернет-магазину чи за телефоном. 1. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Клієнтом сайту інтернет-магазину.

 

 1. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам і захищаємо їхню конфіденційність.

 

 1. Адміністрація сайту може використовувати персональні дані Клієнта для просування своїх послуг, оцінки роботи сайту та персоналу, а також відправляти рекламні повідомлення в різних каналах комунікації за згодою Клієнта.

 

 1. У випадку незгоди з умовами Політики конфіденційності Клієнт має припинити використання сайту інтернет-магазину. А сайт lavostra.com.ua має право змінити умови Політики конфіденційності.

 

Інтернет-магазин жіночого взуття та аксесуарів LaVostra -  широкий асортимент продукції відмінної якості за доступною ціною.

Графік роботи

вівторок - неділя:

10.00 - 20.00

Понеділок:

вихідний

Наші контакти

Україна, м. Хмельницький 

ТЦ Квартал, Кам'янецька 17

+38 (098) 948-71-72 (Viber)

+38 (095) 922-73-83

Ми в мережі:  facebookinstagram

©2023, La Vostra. All rights reserved. Designed by GoodWebStudio. Development - «Webhit»